TELEFONİş Tel: +90 212 587 11 19
EMAİLelitkargo34ist@hotmail.com

Gürcistan Posta kurumu ile anlaşmalı olup her türlü kargolarınızı güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Kara Nakliye

Kara Nakliye kapıdan kapıya ve parsiyel taşımacılık, güvenli gönderi noktalarında profesyonel operasyon kadrosu hizmetinin sunulduğu bir taşıma şeklidir.

Diğer nakliye çeşitleri ile karşılaştırıldığında daha hızlı bir şekilde yükü hedefe teslim eden kara yolu bir diğer önemli tarafı ise yükü tam adresine kadar sorunsuz ulaştırabilmesidir. Ülkemizin her köşesine istenilen miktardaki yükü ulaştıran Elit Trans firması çeşitli araç filosuna sahiptir. Bu sayede hem yükü kolayca taşyabilir hem de verilen tam adrese kadar götürebilmektedir. Yurt dışında birlikte çalışılan ülkelerin hukuki ve ticari işlerinin takibinin yapılması ve ülke içindeki farklı şehirlerde bulunan acente ağı ile iş birliği yaparak çalışmalarını sürdürmektedir. Uzman operasyon kadrosu ile malların sorunsuz bir şekilde adrese teslim edilmesini sağlar. Firma Karayolu alanında deneyimli olan personellerle hizmetini en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Karayolu Taşıma Hizmetleri Nelerdir?

Kapıdan kapıya kadar taşıma hizmeti sağlayan firma sizlere en güvenilir bir şekilde hizmeti vermektedir. Komple ve parsiyel olmak üzere iki şekilde taşımacılık sağlayan firma istediğiniz miktardaki yükü başka bir yere ulaştırabilmenize yadımcı olmaktadır. Firma oldukça ekonomik fiyatlarla güvenli hizmet vermektedir. Türkiye’nin her köşesine tam adrese teslim edilmek üzere yükü sorunsuz bir şekilde gönderi yapma imkanı sağlamaktadır. Römork içine düzgünce yerleştirilen eşyaların yol boyunca hasar görmesi engellenir. Ayrıca ağır yük veya proje gibi özel eşyaların taşınmasına da yardımcı olan karayolu yükün özelliklerine göre en uygun araç ile taşıma yapılmaktadır. Bu gönderi noktalarında profesyonel operasyon kadrosu hizmetinin sunulduğu bir taşıma şeklidir.


KOMPLE KARA TAŞIMACILIĞI HİZMETLERİ
Gürcistan komple ihracat - ithalat nakliye hizmetleri. 
Azerbaycan komple ihracat - ithalat nakliye hizmetleri. 

PARSİYEL KARA TAŞIMACILIĞI HİZMETLERİ 
Gürcistan parsiyel taşıma. 
Azerbaycan parsiyel taşıma. 

AĞIR NAKLİYE KARA TAŞIMACILIĞI HİZMETLERİ 
Gürcistan ağır tonaj lowbed taşımaları. 
Azerbaycan ağır tonaj lowbed taşımaları. 

ÖZEL PROJE TAŞIMA HİZMETLERİ 
Gürcistan Azerbaycan Demonte vaziyette veya komple (pilent, fabrika, tesis) ağır, gabari dışı özel proje taşıma hizmetleri.

AKTARMA VE DEPOLAMA HİZMETLERİ 
Avrupa ülkelerinden gelip Gürcistan ve Azerbaycan' a gidecek malların depolanması, transit işlemlerinin yapılması ve aktarılması hizmetleri. 

GÜMRÜKLEME HİZMETLERİ 
İstanbul Erenköy ve Artvin Hopa gümrüklerinde bulunan ofislerimizle her türlü gümrükleme hizmetleri.